Czech Point

Toto je archivní verze webu obce Poděšín.

Závody 2010

O pohár starosty obce Janovice

V sobotu 22. května se družstvo mužů ve složení: Vladislav Flesar, David Nejedlý, Zdeněk Sobotka, Luboš Palas, Tomáš Dočekal, František Bláha a Pavel Sláma zúčastnilo soutěže v požárním sportu „O pohár starosty obce Janovice“. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách – sání a nalévání. Soutěžilo zde devět družstev mužů a šest družstev žen. Naše družstvo se svým výkonem 29,8 s v sání a 25,6 s v nalévání obsadilo třetí příčku.

O putovní pohár starosty obce Olešenka

V sobotu 12. června proběhl v obci Olešenka již 8. ročník hasičské soutěže v požárním sportu „O putovní pohár starosty obce“. SDH Poděšín zde reprezentovalo družstvo mužů v zastoupení: Vladislav Flesar, David Nejedlý, Zdeněk Sobotka, Lukáš Flesar, Tomáš Dočekal, Luboš Palas a Pavel Sláma.

V konkurenci dalších deseti mužstev obsadilo bronzovou příčku. Na 1. místě se umístilo družstvo SDH Janovice, na 2. místě družstvo SDH Přibyslav.

V kategorii ženy zde soutěžilo šest družstev.

Základní kolo hasičské soutěže okrsku Nové Veselí v Sirákově

Základní kolo soutěže okrsku Nové Veselí v klasice se uskutečnilo v neděli 13. června v sousední obci Sirákov. Soutěž probíhala v tradičních disciplínách - požární útok, štafetový běh na 8 x 50 m s překážkami, teorie a pořadové cvičení. Družstvo mužů se zúčastnilo ve složení: Alois Chvátal (velitel), Vladislav Flesar (strojník), Luboš Palas, Pavel Sláma, Lukáš Flesar, Tomáš Dočekal, Petr Enderle, David Nejedlý a Zdeněk Sobotka, a to soutěže v kategorii „muži do 40 let“ spolu s dalšími šesti družstvy. S výsledkem 61,22 s v požárním útoku a 74,75 s ve štafetovém běhu obsadili čtvrté místo.

7. Nové Veselípožární útok 81.75 sštafetový běh 79.50 s

V kategorii „muži nad 40 let“ soutěžilo pouze jedno družstvo z SDH Újezd s výsledkem 81, 34 s v požárním útoku. Stejně tak v kategorii ženy soutěžilo pouze jedno družstvo, a to z SDH Nové Veselí s výsledkem 73,54 s v požárním útoku a 85,78 s ve štafetovém běhu.

Rozhodčími za náš sbor byli Jiří Šlechtický, Jaromír Jágr a Zdeněk Šustr. Převoz hasičské stříkačky zajistilo ZDV Poděšín.

O pohár starosty obce Sázava

V sobotu 10. června od 14 hodin se uskutečnil v obci Sázava 6. ročník hasičské soutěže v požárním útoku o putovní pohár starosty obce. Náš sbor zde reprezentovalo družstvo ve složení: Romana Nejedlá, Stanislava Slámová, Vladislav Flesar, David Nejedlý, Lukáš Flesar, Luboš Palas, Tomáš Dočekal, Petr Enderle a Pavel Sláma. V celkovém počtu osmnácti zúčastněných družstev obsadilo šesté místo s časem 61,56 s.