Vyhledávání

Webkamery

Obrázek z webkamery

Obrázek z webkamery

Úřední hodiny

Pátek 2000 – 2100 hodin

Kontakt

Telefon OÚ:
(+420) 566 675 150
Starosta:
(+420) 566 675 208
(+420) 728 478 298
E-mail:
Obec Poděšín
Webmaster:
Josef Kotva

Další kontakty

Styly: Vypnout styly

Prohlášení o přístupnosti

Kde najdete Poděšín

Mapa obce Poděšín

Czech Point

Czech Point

Toto je archivní verze webu obce Poděšín.
Aktuální web naleznete na adrese http://www.podesin.cz/.

Prohlášení o přístupnosti

Vlastnosti

Tento web, vzhledem ke svému tématu, se snaží o maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti, a sice podle většiny známých metodik. Snaží se dodržovat všechny důležité zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web i WCAG 1.0.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS).

Texty

Celý web je definován v relativních jednotkách a jeho obsah lze jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů.

Tisk

Součástí webových stránek je také CSS styl pro tiskovou verzi. Všechny stránky jsou tisknutelné bez jakýchkoliv omezení standardními prostředky internetového prohlížeče (standardně ikona tiskárny v navigační liště prohlížeče, nebo přes nabídku Soubor - Tisk).

Klávesové zkratky

Na těchto stránkách nejsou definovány žádné klávesové zkratky. Důvodem je relativní nemožnost definovat a logicky uspořádat klávesové zkratky tak, aby nedocházelo k jejich kolizím se standardními klávesovými zkratkami, které jsou definovány v prohlížečích. Tuto případnou kolizi považuje autor za větší prohřešek proti pravidlům přístupnosti a použitelnosti, než vlastní nedefinování klávesových zkratek.

Nezávislost na vstupním a výstupním zařízení

Ovládání zveřejněných stránek není omezeno druhem vstupního zařízení. K obsahu se lze tedy dostat jak s pomocí myši, tak i klávesnice.

Přístup k obsahu webových stránek není závislý na použití určitého typu výstupního zařízení. Ať už se jedná o alternativní internetový prohlížeč, textový prohlížeč, PDA, chytrý telefon a nebo hlasovou čtečku.

Kontakt

V případě jakýchkoliv problémů s přístupností obsahu či funkčnosti tohoto webu, kontaktujte správce stránek.

Tyto stránky nevyužívají žádný programový kód, který by byl v rozporu s komerčními, nebo nekomerčními licencemi, pod kterými by takový programový kód byl vydaný.

 

Patička pro tisk

Dne 17.01.2022 vytištěno ze stránek Obec Poděšín

www: http://archiv.podesin.cz

email: podesin@podesin.cz